sale konferencyjne konferencje, szkolenia
hotel sale szkoleniowe


eFeS Firlej

Ilość sal konferencyjnych: 2 | Ilość miejsc na konferencje: 120 | Ilość miejsc noclegowych: 88


eFeS Firlej

Firlej, lubelskie


Przez cały rok ośrodek obsługuje szkolenia i konferencje organizowane przez m.in. Firmy, urzędy, związki
zobacz więcej informacji »

wyposażenie obiektów

wiadomości, informacje, szkolenia, konferencje
Hotel Brant - cztery gwiazdki w Wiązownej pod Warszawą

Hotel Brant dysponuje 140 miejscami noclegowymi w 60 pokojach dwuosobowych, typu Standard, Superior oraz Junior Suite. Nowoczesne i komfortowe wnętrza zapewnią wszystko, co jest potrzebne do pełnego wypoczynku lub twórczej pracy.

Hotel Brant**** powstał by spełniać potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Cztery więcej »
 
Hotel Campanile Bydgoszcz - dwie sale konferencyjne

Bydgoski Campanile zlokalizowany jest u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Chopina. Hotel Campanile Bydgoszcz - 117 pokoi, dwie sale konferencyjne, restauracja i lounge bar. Na terenie obiektu znajduje się również parking dla gości hotelowych. więcej »
 
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness - sale konferencyjne w Busku Zdój koło Kielc

W hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, który powstaje w Busku-Zdroju, znajdzie się 120 pokoi w tym cztery apartamenty, z czego 50 proc. pokoi z balkonami lub tarasami oraz 3 sale konferencyjne, restauracja, patio, klub nocny, basen. Dodatkowym atutem obiektu będzie centrum Medical Spa oraz Strefy Wellness posiadające w sumie 30 więcej »

Serwis salewykladowe.pl zawiera informacje na temat obiektów szkoleniowo - konferencyjnych w Polsce. Znajdziesz w nim hotele spa, pałace, zamki oraz dworki czy restauracje. Doradzamy gdzie zorganizować konferencje lub spotkanie biznesowe. Dysponujemy danymi o atrakcyjnych centrach konferencyjnych, wszelkich obiektach konferencyjnych czy szkoleniowych oraz ciekawych miejscach w których można zorganizować konferencje. Nasz serwis umożliwia uzyskanie danych teleadresowych, stronie www czy adresu mail w dostępnych salach szkoleniowych i salach konferencyjnych. Szukaj obiektu po miastach min.: Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk czy Wrocław lub województwach - konferencje mazowieckie lub sala konferencyjna Śląsk. Posiadamy rozbudowaną bazę sal konferencyjnych i szkoleniowych położonych nad morzem, w górach i na mazurach. Oferujemy bazę obiektów w naszym kraju, w których można przeprowadzić konferencje, szkolenia oraz wesele. Dodaj obiekt do katalogu hoteli za darmo. Publikujemy wiadomości branżowe o bazie hotelowej i usługach konferencyjnych. Reklama

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony
____________________