sale wyk³adowe i konferencujne konferencje, szkolenia, wyk³ady, seminarja, sale w hotelach, spa
hotel przepióreczka w na³êczowie


Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness - sale konferencyjne w Busku Zdój koło Kielc

W hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, który powstaje w Busku-Zdroju, znajdzie się 120 pokoi w tym cztery apartamenty, z czego 50 proc. pokoi z balkonami lub tarasami oraz 3 sale konferencyjne, restauracja, patio, klub nocny, basen. Dodatkowym atutem obiektu będzie centrum Medical Spa oraz Strefy Wellness posiadające w sumie 30 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt.

W hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness znajdzie się 120 pokoi w tym cztery apartamenty, z czego 50 proc. pokoi z balkonami lub tarasami oraz trzy sale konferencyjne, restauracja, patio, klub nocny, basen. Dodatkowym atutem obiektu będzie centrum Medical Spa oraz Strefy Wellness posiadające w sumie 30 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt.
03.04.2013


wyposażenie obiektów

wiadomości, informacje, szkolenia, konferencje
Hotel Brant - cztery gwiazdki w Wiązownej pod Warszawą

Hotel Brant dysponuje 140 miejscami noclegowymi w 60 pokojach dwuosobowych, typu Standard, Superior oraz Junior Suite. Nowoczesne i komfortowe wnętrza zapewnią wszystko, co jest potrzebne do pełnego wypoczynku lub twórczej pracy.

Hotel Brant**** powstał by spełniać potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Cztery więcej »
 
Hotel Campanile Bydgoszcz - dwie sale konferencyjne

Bydgoski Campanile zlokalizowany jest u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Chopina. Hotel Campanile Bydgoszcz - 117 pokoi, dwie sale konferencyjne, restauracja i lounge bar. Na terenie obiektu znajduje się również parking dla gości hotelowych. więcej »
 
Hotel Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness - sale konferencyjne w Busku Zdój koło Kielc

W hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, który powstaje w Busku-Zdroju, znajdzie się 120 pokoi w tym cztery apartamenty, z czego 50 proc. pokoi z balkonami lub tarasami oraz 3 sale konferencyjne, restauracja, patio, klub nocny, basen. Dodatkowym atutem obiektu będzie centrum Medical Spa oraz Strefy Wellness posiadające w sumie 30 więcej »
 
Hotel Aristo - zaplecze konferencyjne w centrum Białegostoku

Hotel Aristo powstał w zabytkowej kamienicy przy ulicy Kilińskiego w Białymstoku. Hotel oferuje zaplecze konferencyjne oraz gastronomiczne i oczywiście miejsca noclegowe. Każdy pokój jest inny, niepowtarzalny – od wnętrz w stylu retro po zupełnie nowoczesne.

Nowy Hotel Aristo stara się o przyznanie kategoryzacji więcej »
 
Novotel Łódź Centrum - czterogwiazdkowy hotel zlokalizowany w samym centrum miasta

Novotel Łódź Centrum zaoferuje gościom 161 pokoi oraz osiem sal konferencyjnych.

Zlokalizowany jest w samym sercu Łodzi, tuż przy słynnej ulicy Piotrkowskiej, niedaleko Muzeum Kinematografii. Lokalizacja Novotel Łódź Centrum jest strategiczna biznesowo – al. Piłsudskiego to główna ulica przelotowa przez aglomerację więcej »
 
Ostrzyce Hotel & Spa - hotel, zaplecze konferencyjne, restauracja oraz centrum spa & wellness na Kaszubach.

Hotel Ostrzyce*** odda do dyspozycji gości 27 komfortowych pokoi. Restauracja hotelowa będzie w stanie przyjąć około 200 osób. Elastyczny podział restauracji w której można dzielić przestrzeń w zależności od indywidualnych potrzeb gości. W restauracji a’la carte serwowane będą dania kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej oraz więcej »
 
ibis Styles Wałbrzych - stary hotel nowa marka

Zmiana marki hotelu ibis Styles Wałbrzych szansa na podniesienie standardu oferowanych usług oraz wzmocnienie reputacji. Dynamiczna, zaskakująca marka, z pewnością przypadnie do gustu gościom

ibis Styles Wałbrzych ***-wy obiekt oferuje gościom 130 komfortowo wyposażonych pokoi, bar i restaurację. Klimatyzowane pokoje, więcej »

Serwis salewykladowe.pl zawiera informacje na temat obiektów szkoleniowo - konferencyjnych w Polsce. Znajdziesz w nim hotele spa, pałace, zamki oraz dworki czy restauracje. Doradzamy gdzie zorganizować konferencje lub spotkanie biznesowe. Dysponujemy danymi o atrakcyjnych centrach konferencyjnych, wszelkich obiektach konferencyjnych czy szkoleniowych oraz ciekawych miejscach w których można zorganizować konferencje. Nasz serwis umożliwia uzyskanie danych teleadresowych, stronie www czy adresu mail w dostępnych salach szkoleniowych i salach konferencyjnych. Szukaj obiektu po miastach min.: Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk czy Wrocław lub województwach - konferencje mazowieckie lub sala konferencyjna Śląsk. Posiadamy rozbudowaną bazę sal konferencyjnych i szkoleniowych położonych nad morzem, w górach i na mazurach. Oferujemy bazę obiektów w naszym kraju, w których można przeprowadzić konferencje, szkolenia oraz wesele. Dodaj obiekt do katalogu hoteli za darmo. Publikujemy wiadomości branżowe o bazie hotelowej i usługach konferencyjnych. Reklama

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony
____________________