sale konferencyjne konferencje, szkolenia
hotel sale szkoleniowe


Sieć Focus Hotels przejęła zarządzanie w Hotelu Pod Orłem. Bydgoski obiekt został wydzierżawiony przez Focus Hotels od Grupy Kapitałowej Immobile S.A. Hotel Pod Orłem to jeden z pierwszych obiektów hotelowych, jakie powstały w Bydgoszczy. Czterogwiazdkowy hotel dysponuje 75 pokojami, restauracją oraz 5 salami konferencyjnymi. W hotelu znajdują się również bar, centrum fitness i sauna. Zabytkowy hotel będzie teraz funkcjonował pod brandem Focus Premium dedykowanym hotelom 4-gwiazdkowym, zaś z szacunku do bogatej, 200-letniej historii, zostanie zachowana jego oryginalna nazwa. 31 marca 2017 r. hotel zacznie funkcjonować jako Focus Premium Pod Orłem. Focus Hotels S.A. prowadzi obecnie siedem hoteli w Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Łodzi oraz Chorzowie, a kolejne trzy inwestycje hotelowe w Sopocie, Białymstoku oraz Lublinie są w trakcie realizacji. Obiekty prowadzone są pod markami Focus oraz Focus Premium i charakteryzuje je wysoka jakość świadczonych usług. więcej »
04.04.2017
Ruszyła modernizacja hotelu Novotel Poznań Centrum, w stolicy Wielkopolski powstanie obiekt typu „combo”, czyli połączone pod jednym dachem dwa hotele różnych segmentów.

To nie pierwsze combo Novotel–ibis w Polsce. Podobne funkcjonują już w Szczecinie, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Zakończenie remontu poznańskiego obiektu zaplanowano na wiosnę 2018 roku. Koszt inwestycji wyniesie 42 mln zł.

ibis Poznań Centrum zajmie 6 pierwszych pięter budynku (190 pokoi), natomiast 9 kolejnych Novotel Poznań Centrum (326 pokoi). Wspólne będzie wejście, lobby i recepcja. Modernizacja pokoi już trwa, remont obejmie także lobby, restaurację, sale konferencyjne i strefę fitness. Wymienione zostaną instalacje techniczne i system IT, zmodernizowane będą miejsca parkingowe – czytamy w komunikacie Grupy Hotelowej Orbis.

Za wystrój pomieszczeń odpowiada Pracownia Architektoniczna Tremend. Prace ruszą w połowie tego roku. W hotelu działać będzie restauracja Novo2 i bar WiseCafe – według autorskiego pomysłu Szefa kuchni wspólnej dla obu hoteli.

źródło: Grupa Hotelowa Orbis więcej »
30.03.2017
Nowy czterogwiazdkowy obiekt uruchomi polska sieć Focus Hotels, powstanie on przy ul. Podzamcze 1 i prowadzony będzie pod marką Focus Hotel Premium****. Inwestorem jest spółka ARP. Pierwszych gości hotel przywita w październiku 2018 roku.

Hotel powstanie w centrum miasta zaledwie 500 m od Starego Miasta i Zamku Lubelskiego. Obiekt dołączy do rodziny hoteli Premium, do której należą już czterogwiazdkowe obiekty w Gdańsku i Inowrocławiu oraz budowany hotel w Sopocie. Focus Hotel Premium Lublin odda do dyspozycji gości 75 pokoi, przestrzeń konferencyjną, restaurację, bar, saunę i siłownię oraz hotelowy parking podziemny.

Focus Hotels na mocy podpisanej umowy z inwestorem, wydzierżawi obiekt na okres 15 lat.

źródło: informacja prasowa więcej »
23.03.2017
Rozmowa z Małgorzatą Chechlińską, założycielką Hotelu Ossa, prezesem zarządu Grupy Trip, specjalizującej się w turystyce biznesowej, organizacji konferencji i kongresów branżowych.

Prawie 7 milionów uczestników, ponad 30 tysięcy spotkań i wydarzeń i drugie tyle osób, które mają pracę dzięki organizowanym w Polsce konferencjom - tak wygląda rynek spotkań biznesowych w Polsce - wynika z raportu Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce 2016 - Poland Meetings and Events Industry Report 2016. Dokument został przygotowany po raz siódmy. Jego autorem jest Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej.

Jak wygląda prowadzenie takiego biznesu od kuchni? Co jest największym wyzwaniem, zagrożeniem i dlaczego, mimo hossy, nawet najlepsza firma może wpaść w kłopoty? więcej »
21.03.2017
Hotel Dębowa Góra polożony w urokliwej okolicy przyciąga miłośników jezior, lasów oraz wypoczynku w ciszy i spokoju przeszedł gruntowy remont - odświeżenie i aranżacjia przestrzeni hotelowej oraz wdrożenie rozwiązań pozwalających sprawnie zarządzać pobytem gości w obiekcie.

Działający od niedawna hotel Dębowa Góra, zdołał już zyskać wielu klientów. Właściciel zdecydował się na wdrożenie oprogramowania do zarządzania hotelem, aby maksymalnie zadbać o komfort gości. W tym celu zwrócił się do firmy NetPOS, zajmującej się sprzedażą, instalacją sprzętu oraz oprogramowania dla branży hotelowej i gastronomicznej. Kompleksowe wsparcie pozwoliło efektywnie zarządzać poszczególnymi obszarami działania hotelu, tj. recepcją, hotelową restauracją, kuchnią, a nawet telewizją.

Recepcja zarządzana przez technologie

Za wsparcie w obsłudze gości, sprawną komunikację i kontrolę rezerwacji odpowiada program NetPOS Hotel – system, który został wdrożony w hotelu Dębowa Góra. Rozwiązanie to umożliwia połączenie między systemem hotelowym a portalami rezerwacyjnymi za pomocą Channel Managera. Dzięki temu nie ma miejsca na błędy czy nieporozumienia powstające w wyniku dokonywania rezerwacji. Personel hotelu ma dostęp do szczegółowych informacji o gościach oraz ich preferencjach.

Warto dodać, że rozwiązania wdrożone przez NetPOS umożliwiają bieżącą kontrolę pracy obiektu, a wszystko za sprawą aplikacji mobilnej, która współgra z systemem. Wystarczy ją uruchomić i wszystkie informacje o obiekcie znajdują się pod ręką.

Systemy POS w restauracji

Hotel Dębowa Góra może pochwalić się dwoma punktami gastronomicznymi, które działają na terenie obiektu przez cały rok oraz jednym, który uruchamiany jest w miesiącach letnich. W restauracji i barze zainstalowane zostały dwa stanowiska POS, które wspomagają pracę obsługi.

– Dla hotelu Dębowa Góra wybraliśmy rozwiązania, które poprawią komfort pracy oraz podniosą prestiż samego obiektu. Wdrożone systemy współpracują z oprogramowaniem hotelowym, dzięki czemu kelnerzy mogą dodawać zamówienia bezpośrednio do otwartego już w hotelu rachunku– przekonuje Aleksander Gawęda, specjalista firmy NetPOS. Latem, kiedy w hotelu działa również chata grillowa kelnerzy mogą swobodnie korzystać z przenośnych urządzeń POS, które ułatwiają przyjmowanie zamówień i ograniczają błędy, wynikające między innymi z niedomówień.

Hotelowa kuchnia z rozwiązaniem KDS

Nowoczesny obiekt nie może działać bez sprawnie funkcjonującego zaplecza, tj. biur, pomieszczeń technicznych oraz restauracyjnej kuchni. Dzięki temu, że w hotelu Dębowa Góra został wdrożony KDS wszystkie zamówienia mogą być na bieżąco zliczane, kuchnia ma tym samym informacje, ile i jakich dań ma zostać przygotowanych i wydanych gościom. Co więcej, kelnerzy mogą kolejkować poszczególne zamówienia, nadając priorytet tym, które powinny wyjść z kuchni najszybciej.

KDS to również ograniczenie wystąpienia błędów w zamówieniach. Kelnerzy wysyłają informacje do kuchni bezpośrednio przy stoliku, eliminując tym samym możliwość ewentualnych nieporozumień oraz zmniejszając czas potrzebny na przygotowanie potraw.

Nowy wymiar pokoju

Dla maksymalnej poprawy standardu obiektu oraz zapewnienia gościom najwyższego komfortu pobytu, w obiekcie została wdrożona również telewizja hotelowa. Pozwala ona wyświetlać na monitorach TV plansze reklamowe, zachęcające gości do korzystania z oferty obiektu. Telewizja hotelowa to również forma rozrywki, dopasowanej do indywidualnych preferencji klientów. Personel może spersonalizować programy, które pojawią się na ekranach. Dzięki temu goście otrzymują dostęp do treści, które faktycznie ich interesują.

źródło: NetPOS więcej »
19.03.2017
Warimpex sprzedaje części hoteli ze swojego portfela na rzecz tajskiego inwestora U City Public Company Limited (U City) – czytamy w komunikacie spółki. Transakcja obejmuje udziały w ośmiu hotelach stanowiących 50% całych aktywów nieruchomościowych Warimpex o wartości nieruchomości w wys. 180 mln EUR. Nie obejmuje to udziałów UBM Development AG (UBM), który ma 50% udziałów w dwóch z ośmiu hoteli. Kwota ta uwzględnia wszelkie świadczenia finansowe między stronami umowy, obejmujące cenę kupna udziałów w poszczególnych spółkach deweloperskich oraz przejęcie pożyczek wspólników i zobowiązań z tytułu kredytów bankowych spółek. Cena kupna koresponduje z wyceną dokonaną przez niezależnych rzeczoznawców w czerwcu 2016 r. Transakcja powinna wywrzeć pozytywny wpływ na przychody firmy szacowany na 15-20 mln EUR i spowoduje wzrost udziału kapitału własnego do 25%. Spółka oczekuje zamknięcia transakcji do lata 2017 r. Polska pozostaje dla spółki Warimpex kluczowym rynkiem. Obecnie realizowane są projekty hotelarskie w Łodzi i Krakowie, a kolejne możliwości dla nowych projektów deweloperskich są przedmiotem analiz. Transakcja sprzedaży objęła następujące obiekty: • Czechy Vienna House Diplomat Praga angelo by Vienna House Pilzno (50-proc. udział) • Polska andel’s by Vienna House Łódź andel’s by Vienna House Kraków (spółka prowadząca) Vienna House Easy Chopin Kraków angelo by Vienna House Katowice (50-proc. udział) Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje • Rumunia angelo by Vienna House Bukareszt Vienna House jest i pozostanie spółką prowadzącą wszystkie sprzedane hotele. źródło: Warimpex więcej »
16.03.2017
Hotel Wyspiański w Krakowie kilka lat temu został rozbudowany - dodatkowe skrzydło. Ostatnie miesiące to modernizacja i odświeżenie wnętrz w głównej części budynku hotelowego. Pokoje hotelowe zostały poddane kompleksowej renowacji: zmieniono wystrój, meble, całkowicie wyremontowano łazienki. Dzięki tej inwestycji obiekt obecnie posiada tylko dwie kategorie pokoi: Classic i Premium. Hotel Wyspiański oferuje obecnie 210 pokoi Classic i 21 pokoi Premium, łącznie 516 miejsc w 231 pokojach jedno- dwu- i trzyosobowych. Odświeżona i unowocześniona baza noclegowa pozwala oferować wyższy, bardziej ujednolicony standard usług, pod rozpoznawalną i cenioną od lat marką. Krakowski hotel dysponuje profesjonalnym zapleczem konferencyjnym: oferuje 5 nowoczesnych, klimatyzowanych sal szkoleniowych z niezbędnym wyposażeniem, pozwalającym zorganizować szkolenia, spotkania biznesowe i konferencje. Marka Hotel Wyspiański to już ponad 15 lat doświadczeń na rynku hotelarskim. więcej »
15.03.2017
Hotel Brant dysponuje 140 miejscami noclegowymi w 60 pokojach dwuosobowych, typu Standard, Superior oraz Junior Suite. Nowoczesne i komfortowe wnętrza zapewnią wszystko, co jest potrzebne do pełnego wypoczynku lub twórczej pracy. Hotel Brant**** powstał by spełniać potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych. Cztery wielofunkcyjne sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni ponad 600 mkw. więcej »
06.04.2013
Bydgoski Campanile zlokalizowany jest u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Chopina. Hotel Campanile Bydgoszcz - 117 pokoi, dwie sale konferencyjne, restauracja i lounge bar. Na terenie obiektu znajduje się również parking dla gości hotelowych. więcej »
05.04.2013
W hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness, który powstaje w Busku-Zdroju, znajdzie się 120 pokoi w tym cztery apartamenty, z czego 50 proc. pokoi z balkonami lub tarasami oraz 3 sale konferencyjne, restauracja, patio, klub nocny, basen. Dodatkowym atutem obiektu będzie centrum Medical Spa oraz Strefy Wellness posiadające w sumie 30 gabinetów wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt. więcej »
03.04.2013


wyposażenie obiektów

wiadomości, informacje, szkolenia, konferencje
Hotel Pod Orłem w Bydgoszczy w barwach Focus Premium

Sieć Focus Hotels przejęła zarządzanie w Hotelu Pod Orłem. Bydgoski obiekt został wydzierżawiony przez Focus Hotels od Grupy Kapitałowej Immobile S.A. Hotel Pod Orłem to jeden z pierwszych obiektów hotelowych, jakie powstały w Bydgoszczy. Czterogwiazdkowy hotel dysponuje 75 pokojami, restauracją oraz 5 salami konferencyjnymi. W więcej »
 
Pierwsze combo Novotel–ibis w Poznaniu

Ruszyła modernizacja hotelu Novotel Poznań Centrum, w stolicy Wielkopolski powstanie obiekt typu „combo”, czyli połączone pod jednym dachem dwa hotele różnych segmentów.

To nie pierwsze combo Novotel–ibis w Polsce. Podobne funkcjonują już w Szczecinie, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Zakończenie remontu poznańskiego więcej »
 
Focus Hotel Premium powstanie w Lublinie

Nowy czterogwiazdkowy obiekt uruchomi polska sieć Focus Hotels, powstanie on przy ul. Podzamcze 1 i prowadzony będzie pod marką Focus Hotel Premium****. Inwestorem jest spółka ARP. Pierwszych gości hotel przywita w październiku 2018 roku.

Hotel powstanie w centrum miasta zaledwie 500 m od Starego Miasta i Zamku Lubelskiego. Obiekt więcej »

Serwis salewykladowe.pl zawiera informacje na temat obiektów szkoleniowo - konferencyjnych w Polsce. Znajdziesz w nim hotele spa, pałace, zamki oraz dworki czy restauracje. Doradzamy gdzie zorganizować konferencje lub spotkanie biznesowe. Dysponujemy danymi o atrakcyjnych centrach konferencyjnych, wszelkich obiektach konferencyjnych czy szkoleniowych oraz ciekawych miejscach w których można zorganizować konferencje. Nasz serwis umożliwia uzyskanie danych teleadresowych, stronie www czy adresu mail w dostępnych salach szkoleniowych i salach konferencyjnych. Szukaj obiektu po miastach min.: Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk czy Wrocław lub województwach - konferencje mazowieckie lub sala konferencyjna Śląsk. Posiadamy rozbudowaną bazę sal konferencyjnych i szkoleniowych położonych nad morzem, w górach i na mazurach. Oferujemy bazę obiektów w naszym kraju, w których można przeprowadzić konferencje, szkolenia oraz wesele. Dodaj obiekt do katalogu hoteli za darmo. Publikujemy wiadomości branżowe o bazie hotelowej i usługach konferencyjnych. Reklama

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony
____________________