sale konferencyjne konferencje, szkolenia
hotel sale szkoleniowe


REKLAMA:
 1. Wstępne warunki emisji reklamy:
  Reklamy banerowe sprzedawane są na czas określony.


 2. Dostępne formy reklamy:

  Baner: (JPG,GIF,FLASH) - reklama oparta na animowanym lub statycznym prostokącie, umieszczona w nagłówku strony. Baner zawiera odnośnik (link) do strony reklamodawcy i jest wyświetlany na wyłączność.
  Format reklam banerowych: 750/100.
  Link sponsorowany : tekst z odnośnikiem do strony www wyświetlany w polecane serwisy
  Wizytówka w katalogu - strona z prezentacją obiektu bez pozycjonowania
  Wizytówka pozycjonowana w katalogu - wygenerowana strona z prezentacją obiektu pozycjonowana na wybranym miejscu dla miasta i wojwództwa oraz wyświetlana losowo na stronie głownej serwisu


 3. Cennik reklam.

  Wizytówka pozycjonowana w katalogu - cena ustalana indywidualnie

  Wizytówka w katalogu - 300zł (369zł z vat) za 1 rok
  Banner: Strona startowa i podstrony - 200 zł (246zł z vat) za 1 tydzień
  Link sponsorowany: 50zł (61,5zł z vat) za 1 rok

 4. Sposoby zamówień i warunki płatności.

  Emisja reklamy dokonywana jest na podstawie zamówienia, wystawionej i opłaconej faktury.
  Zamówienie należy przesłać na adres info@salewykladowe.pl


 5. Treść i styl reklam.

  Zastrzegamy sobie prawo do odmowy lub wstrzymania emisji reklam, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, iż treść reklam, bądź strona docelowa zawierają teksty sprzeczne z prawem lub zasadami współżycia społecznego lub naruszają prawa osób trzecich.


 6. Kontakt.

  Jeśli zainteresowani są Państwo reklamą w serwisie proszę o kontakt na adres e-mail: info@salewykladowe.pl lub telefonicznie Michał Bielecki tel. 508 606 273wyposażenie obiektów

wiadomości, informacje, szkolenia, konferencje
Hotel Pod Orłem w Bydgoszczy w barwach Focus Premium

Sieć Focus Hotels przejęła zarządzanie w Hotelu Pod Orłem. Bydgoski obiekt został wydzierżawiony przez Focus Hotels od Grupy Kapitałowej Immobile S.A. Hotel Pod Orłem to jeden z pierwszych obiektów hotelowych, jakie powstały w Bydgoszczy. Czterogwiazdkowy hotel dysponuje 75 pokojami, restauracją oraz 5 salami konferencyjnymi. W więcej »
 
Pierwsze combo Novotel–ibis w Poznaniu

Ruszyła modernizacja hotelu Novotel Poznań Centrum, w stolicy Wielkopolski powstanie obiekt typu „combo”, czyli połączone pod jednym dachem dwa hotele różnych segmentów.

To nie pierwsze combo Novotel–ibis w Polsce. Podobne funkcjonują już w Szczecinie, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu. Zakończenie remontu poznańskiego więcej »
 
Focus Hotel Premium powstanie w Lublinie

Nowy czterogwiazdkowy obiekt uruchomi polska sieć Focus Hotels, powstanie on przy ul. Podzamcze 1 i prowadzony będzie pod marką Focus Hotel Premium****. Inwestorem jest spółka ARP. Pierwszych gości hotel przywita w październiku 2018 roku.

Hotel powstanie w centrum miasta zaledwie 500 m od Starego Miasta i Zamku Lubelskiego. Obiekt więcej »

Serwis salewykladowe.pl zawiera informacje na temat obiektów szkoleniowo - konferencyjnych w Polsce. Znajdziesz w nim hotele spa, pałace, zamki oraz dworki czy restauracje. Doradzamy gdzie zorganizować konferencje lub spotkanie biznesowe. Dysponujemy danymi o atrakcyjnych centrach konferencyjnych, wszelkich obiektach konferencyjnych czy szkoleniowych oraz ciekawych miejscach w których można zorganizować konferencje. Nasz serwis umożliwia uzyskanie danych teleadresowych, stronie www czy adresu mail w dostępnych salach szkoleniowych i salach konferencyjnych. Szukaj obiektu po miastach min.: Warszawa, Poznań, Kraków, Gdańsk czy Wrocław lub województwach - konferencje mazowieckie lub sala konferencyjna Śląsk. Posiadamy rozbudowaną bazę sal konferencyjnych i szkoleniowych położonych nad morzem, w górach i na mazurach. Oferujemy bazę obiektów w naszym kraju, w których można przeprowadzić konferencje, szkolenia oraz wesele. Dodaj obiekt do katalogu hoteli za darmo. Publikujemy wiadomości branżowe o bazie hotelowej i usługach konferencyjnych. Reklama

Projekt i realizacja Agencja Reklamowa Dobre Strony
____________________